KALİTE KARA VE DENİZ YEDEKLERİ TİCARET VE SANAYİ
   

     
  Anasayfa English Site Haritası
   

   
         
 
 

Vnt'nin Faydaları

Daha Fazla Güç

Nominal ve yüksek motor devirlerinde VNT™ ve AVNT™ modelleri belli boost basıncı için daha düşük motor çıkış basıncından daha yüksek güç üretir.

Daha Fazla Tork ve Gelişmiş Geçici Cevap

Düşük motor devirlerinde Garrett® VNT™ ve AVNT™ modelleri turbo rotorunu hızlandırarak normal turbochargerlara oranla motor boost basıncında artışı sağlar. Bu daha fazla yakıt enjeksiyonu karşılığında yüksek torka olanak verir.

Daha Az Yakıt Tüketimi ve Emisyonu

Düşük motor egzost çıkış basıncı motorun pompa - enjeksiyon kaybını azaltarak doğrudan yakıt tüketimini de azaltır. Motor kumanda sisteminin ihtiyaca hassas boost basınç kontrolü yakıt tasarrufunu arttırır ve motorun çeşitli koşul ve devirlerinde emisyonu azaltır. Özellikle ticari araçlarda AVNT™, motor delta P kontrol aracılığı ile EGR'yi sürmek için kullanılabilir. AVNT™ aynı zamanda işlem sonrası etkinliği egzos gaz özelliklerini optimize eden birçok parametreyi kontrol ve regeneration aktivitelerini kontrol etmeye de yarar.

Fren Gücünü Arttırmak

Kanatçıkların (vane) kapanmaası motorun dış basıncını arttırarak yanma hücresine giren havayı süperşarj ederek her koşulda motor freni için fren gücün arttırır.

 
         
Copyright © 2005 KADEK Kalite ve Deniz Yedekleri Tic. ve San.