KALİTE KARA VE DENİZ YEDEKLERİ TİCARET VE SANAYİ
   

     
  Anasayfa English Site Haritası
   

   
         
 
 

Turbochargerlar

İleri mühendislik ürünü olan turbocharger insanlık yararına sunulmuş sayısız buluşların başlarında yer alır.

Ekonomi ve keyif avantajlarının birlikte kullanıldığı bu inanılmaz özellikli ürünün günümüzün motorlu araçlarının tümü için vazgeçilmez çizgiye ulaşmıştır.

Giderek çok küçük cc motorlara dahi uyarlanan, çevre dostu, güç kaynaklarının güvencesi turbo dakikada 200.000 deviri geçebilen ve +600 °C / kontrollü temprimde başarısını sürdüren ünite özelliği ile otomotiv endüstrisini iteleyen faktördür.

KADEK , aktif olarak 20 yıldır başta GARRETT by Honeywell’in sözleşmiş belgeli distribütörü olarak, mevcut bütün turbocharger markalarının ürünlerinin tanıtım-dağıtım-servis ve satış sonrası hizmetlerini imalatçı kural ve isteklerine uygun düzeyde yürütmektedir. KADEK’in geniş stoğundaki Turbocharger, CHRA, Kit, Parts müşteri ihtiyacının güvenidir.

Tanındığı çevrelerde; satış-servis isteklerine düz-doğru ve tavizsiz yaklaşımı ile KADEK görüş, önerileri ile daima muteber ve tercih edilir olmuştur. Mesleki formasyon ve yeterliliği konusunda üretici Garrett’in organize ettiği her düzey eğitim, konferans, tesis gezilerine katılan KADEK mensuplarının yıllara yayılmış hizmetlerini sertifikalıdır.

KADEK Garrett deyimi ile “others’ make” ürünlere ait her türlü yedek çeşit ve mevcuduna da özen göstererek muhtelif KKK, Schwitzer, Holset ve uzak doğu mamullerine de düzeyli-güvenli servis vermektedir.

Garrett Turbocharger Kataloğu (PDF formatında) (5.19 mb)

 
         
Copyright © 2005 KADEK Kalite ve Deniz Yedekleri Tic. ve San.