KALİTE KARA VE DENİZ YEDEKLERİ TİCARET VE SANAYİ
   

     
  Anasayfa English Site Haritası
   

   
         
 
 

Hakkımızda

KADEK, İzmir'de kurulu bir şahıs şirketidir. Yönetimde sahip ve sorumlu Erdinç Soydanbay'dır.

KADEK ünvan olarak 1985 yılında İzmir'de tescil edilmiştir. Şirketin kayıt ismi; Kalite Kara ve Deniz Yedekleri Ticaret ve Sanayi'dir. KADEK'in genel çalışma alanı, uluslararası mümesillik, ticaret, satış ve servistir. Garrett Turbochargerleri Türkiye distribütörü olan KADEK, aynı zamanda Newage/PRM deniz şanzımanları Türkiye tek distribütörüdür.

KADEK 25 seneden beri başta yüksek presizyon ve ileri teknoloji ürünü Garrett Turbochargerleri olmak üzere; diğer marka marine ve otomotiv Turbochargerleri'nin satış ve servisi ile tanınır.

KADEK aynı zamanda uluslararası ünlü güvenli sessiz deniz şanzımanı olan Newage/PRM'in satış, yedek parça ve servisi ile yıllardır denizciye destek ve yardımcı olmaktadır.

Çalışma alanındaki konuların her biri üzerinde bulunduğu araç için vazgeçilmez önem ve özelliktedir. Yokluğu ve/veya arızası halinde vasıtanın çalışamayacağı, meslek mensupları tarafından bilinir.

KADEK; tekne, motor ve güverte ve ekipmanları ile birlikte her boyut ve güçte yat, binek aracı, ticari taşıt, sabit motor ve iş makinelerinin geniş çeşitte turboları ile yedeklerini ikmal edip bunlara her düzeyde servis temin etmektedir.

Distribütörü olduğu Newage/PRM deniz şanzımanlarının 13 modeli ve 53 değişik yapıdaki ürünü ile modern anlamda marinizasyon konu olduğunda, 5 ila 500 HP motorlarda denizciye ve tekne üreticisine tasarım ve uygulama alanında alternatifler sunabilmektedir.

KADEK servis ekibi; bilgi, deneyim ve imkan düzeyi ile sadece Newage/PRM'de değil, diğer markalardan 'B/W', 'Hurth' ve 'Twin Disk' gibi deniz şanzımanlarının satış sonrası doğabilecek sıkıntılarında da müşteriye huzur ve güven veren yapıdadır. Birçok kişi ve kuruluş , bu konuda KADEK isminin referansıdır.

Temel amaç ve çabası müşteri memnuniyeti olan KADEK, kuruluş olarak daima denize ve denizciye dönük olacak ve her olumlu girişimde sorumluluğunun gereğini yerine getirecektir.

Erdinç SOYDANBAY

 
     
Copyright © 2005 KADEK Kalite ve Deniz Yedekleri Tic. ve San.